Neobmedzený webhosting v akcii

Balíček neobmedzeného webhostingu Firma si teraz môžete u nás zaobstarať so zľavou len za 3,92 EUR/mesiac (4,70 EUR). Zľava sa uplatní na prvé platobné obdobie služby, preto je výhodné objednať si neobmedzený webhosting Firma na čo najdlhšie obdobie.

Webhosting s neobmedzeným priestorom prináša zjednodušenie a sprehľadnenie správy webových služieb. Neobmedzený webhosting Firma je určený pre päť domén a na výber máte operačný systém Linux a Windows. Na neobmedzenom webhostingu si môžete automaticky nainštalovať najžiadanejšie bezplatné redakčné systémy ako WordPress, Joomla, Drupal a ďalšie. Weby na OS Linux samozrejme i naďalej podporujú šifrovaný prenos dát medzi klientom a serverom prostredníctvom protokolu HTTPS a SPYDY. Pre podrobnejší prehľad parametrov neobmedzeného webhostingu návštívte web ACTIVE24.
firma_zlava_januar2016

Staviame na špičkovej technickej kvalite a zázemí

Vaše weby hostujeme na značkových serveroch v dvoch na sebe nezávislých dátových centrách v Prahe. Prevádzka serverov je pod neustálou kontrolou skúsených administrátorov ACTIVE 24. Dlhodobo sa podieľame na aktivitách združenia Bezpečných poskytovateľov, ktoré majú za cieľ posilňovať bezpečnosť internetu, teda i vašich webových projektov.