Obľúbený MULTIHOSTING teraz so 60% zľavou. Nový hosting pre 1 web.

Multihosting sa stal obľúbeným riešením zdieľaného webhostingu pre tých, ktorí potrebujú spravovať a hostovať niekoľko webov pod jedným účtom. Nákup multihostingu pre 5 až 10 webov sa práve teraz, na začiatku roka, oplatí. Multihosting teraz môžete nakúpiť s výraznou 60% zľavou. Pre jeden web je tu nový hosting Komplet.

Rozhodnite sami o optimálnom využití priestoru
20 GB priestoru pre 10 webových projektov v multihostingu Business môžete využiť len za 3 € mesačne. 5 webov s kapacitou 10 GB v multihostingu Home hostujete len za 2 € mesačne. Na výber sú operačné systémy Linux a Windows. Disková kvóta sa dá vo webadmine podľa aktuálnej potreby priebežne meniť. Sami rozhodnete o tom, koľko diskového priestoru využijete pre web, databázy a e-maily. Voľnú ruku máte aj v počte zriadených e-mailových schránok, ktorý je neobmedzený.

Nový webhosting Komplet len za 1,49 € mesačne
Pre hostovanie jedného webu je v novom webhostingovom balíčku Komplet k dispozícii 2 GB diskového priestoru za skvelú uvádzaciu cenu 1,49 € mesačne. Komplet podporuje skripty a zahŕňa databázu a neobmedzený počet e-mailových schránok.

Nainštalujte si obľúbený redakčný systém na jedno kliknutie
Na hostingu u ACTIVE 24 si môžete nainštalovať svoj obľúbený redakčný systém WordPress, Joomla, Drupal,  osCommerce a phpBB na jedno kliknutie.

Garancia dostupnosti a kvality
Spoľahlivosti a kvalite svojho webhostingu veríme a premietame ich do programu, ktorý zákazníkovi poskytuje garanciu vrátenia peňazí v prípade, že uptime služieb je nižší ako definovaný. Silné technické zázemie a program garancie dávajú istotu, že svoje weby budete hostovať spoľahlivo a bez rizika.

Multihostingom so 60% zľavou ušetríte na prevádzke webových projektov desiatky € ročne.

Objednať multihosting so 60% zľavou

Objednať webhosting Komplet