Piata súťažná otázka. Hrajeme o USB flash disk 8 GB.

Naša Letná súťaž sa tento týždeň piatou súťažnou otázkou prehupuje do svojej druhej polovice a vy si môžete opäť zasúťažiť. Hrajeme o USB flash disk s kapacitou 8 GB.

Súťažná úloha pre súťažný týždeň 29.7. – 4.8.2014 znie: Napíšte nám 3 doménové koncovky u ktorých je možné registrovať doménu aj s diakritikou (IDN domény).

Svoju odpoveď nám pošlite na adresu marketing(zavináč)active24bodkask.

Tento týždeň súťažíme o USB flash disk s kapacitou 8 GB
usb_A24

Podmienky súťaže:

1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je “spotrebiteľskou lotériou” podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.
blog_fotka-do-clanku_surf_600x400