Letná súťaž 2014. Prvá súťažná otázka. Hrajte s nami!

Výherca tejto súťažnej otázky bol vyžrebovaný 7.7.2014. Novú súťažnú otázku uverejníme 8.7.2014. Sledujte nás!

K letu patrí nielen oddych ale aj zábava. Zabavte sa s nami aj počas tohto leta v Letnej súťaži s ACTIVE 24 v ktorej si budete môcť zasúťažiť o vecné ceny a naše služby. Každý týždeň počas celého leta uverejníme na našom blogu súťažnú otázku alebo úlohu. Ak máte chuť zasúťažiť si s nami, každý týždeň sa do súťaže môžete zapojiť správnou odpoveďou na súťažnú otázku. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme raz týždenne výhercu (prípadne výhercov), ktorého budeme e-mailom kontaktovať a výhru mu doručíme buď poštou alebo zriadením našej služby. Poďme na to prvou súťažnou otázkou!

Súťažná otázka pre súťažný týždeň 2.7. – 7.7.2014 znie: Ako sa volá naše nové dátové centrum do ktorého práve sťahujeme naše servery?(správnu odpoveď hľadajte napr. vo vybraných príspevkoch na našej stránke na sociálnej sieti https://www.facebook.com/domeny.sk?ref=hl)
Správnu odpoveď nám pošlite na adresu marketing(zavináč)active24bodkask.

Tento týždeň súťažíme o USB flash disk s kapacitou 8 GB

Podmienky súťaže:

1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je “spotrebiteľskou lotériou” podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.