Letná súťaž. Súťažná otázka pre tento týždeň (22.7. – 28.7.2013)

V pondelok 29.7.2013 sme vyžrebovali víťaza pre minulotýždňovú súťažnú otázku. Stal sa ním pán Juraj Hrenák. Pána Juraja o výhre informujeme e-mailom na adrese, z ktorej nám poslal správnu odpoveď. Prosíme aby sa nám ozval späť a zaslal nám svoju poštovú adresu pre doručenie jeho výhry – pánskeho polo trička bielej farby. Správna odpoveď na minulotýždňovú otázku znela: Registrovanie .EU domén s diakritikou je možné od 10.12.2009. Výhercovi blahoželáme a čakáme, že sa nám ozve. Už zajtra uverejníme súťažnú otázku pre tento týždeň!

Minulý týždeň sme súťažili o kvalitné polo tričko. Vybrať ste si mohli z veľkostí M,L a XL

Súťažná otázka pre minulý týždeň (22.7. – 28.7.2013) sa týka .EU domén a znie: Odkedy je možné .EU doménu registrovať aj s diakritikou?
Malá pomôcka: odpoveď hľadajte na portáli www.active24.sk – sekcia Domény – podsekcia Všeobecné informácie a cenník (viac informácií od doménach) – odkaz Informácie o .EU doméne.
Správnu odpoveď nám napíšte na adresu marketing(zavináč)active24bodkask.

Čo je .EU doména s diakritikou? Je to názov domény, v ktorom je povolené použiť všetky národné znaky abecied 23 oficiálnych jazykov krajín Európskej únie. U nás sú to znaky ako dĺžne a mäkčene. Napr. www.činky.eu (www.xn--inky-fua.eu).


Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorí nám zaslali správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.