Letná súťaž. Vyžrebovali sme víťaza súťažnej otázky pre týždeň 29.7. – 4.8.2013

V pondelok 5.8.2013 sme vyžrebovali víťaza pre minulotýždňovú súťažnú otázku. Stala sa ním pani/slečna Monika Lapošová. Pani Moniku o výhre informujeme e-mailom na adrese, z ktorej nám poslala správnu odpoveď. Monika od nás vyhráva USB flash disk s kapacitou 8 GB. Správna odpoveď na minulotýždňovú otázku znela: Služba (nástroj), pomocou ktorej si môžete na vlastnej doméne zadarmo vytvoriť webovú vizitku sa volá SUPERSTRÁNKA. Výherkyni blahoželáme! Už zajtra uverejníme súťažnú otázku pre tento týždeň!

V týždni 29.7. – 4.8.2013 sme súťažili o USB flash disk s kapacitou 8 GB

Súťažná otázka pre týždeň (29.7. – 4.8.2013) znela: Ako sa volá služba (nástroj), pomocou ktorej si môžete na vlastnej doméne zadarmo vytvoriť webovú vizitku?
Odpoveď: SUPERSTRÁNKA


Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.