Vyžrebovali sme posledných 3 výhercov našej Letnej súťaže.

Od začiatku leta ste sa prostredníctvom nášho blogu, našej Facebookovej stránky a našej stránky na Twitteri mohli zapojiť do Letnej súťaže s ACTIVE 24. Dnes (pondelok, 2.9.2013) sme vyžrebovali posledných troch výhercov. Stali sa nimi páni Jozef Pliešovský, Branislav Urban a Jakub Job. Všetci traja správne odpovedali na našu poslednú otázku. Naša microsite venovaná doménam je na stránke www.domeny.sk. Týmto sa Letná súťaž končí. No ak budete pravidelne sledovať náš blog a sociálne siete, určite vás opäť potešíme novou súťažou alebo inou zaujímavou zábavnou aktivitou.

Všetci traja výhercovia od nás za správnu odpoveď na minulotýždňovú otázku dostávajú 1 USB flash disk, 1 osušku a 1 vystreľovací dáždnik.

Súťažná otázka pre minulý týždeň (26.8. – 1.9.2013) znela: Ako sa volá naša microsite venovaná doménam?
Správna odpoveď: www.domeny.sk

Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.