Letná súťaž. Vyžrebovali sme víťazov súťažnej otázky pre týždeň 5.8. – 11.8.2013

V pondelok 12.8.2013 sme vyžrebovali víťazov pre minulotýždňovú súťažnú otázku. Stali sa nimi pán Ivan Pecháč, pani/slečna Veronika Petrušová a pani/slečna Laura Pecháčová. Všetkých troch výhercov o výhre informujeme e-mailom na adrese, z ktorej nám poslali správnu odpoveď. Vyhrávajú od nás veľkú štýlovú osušku. Správna odpoveď na minulotýždňovú otázku znela: Na našom hostingu je možné na jedno kliknutie nainštalovať nasledujúce open-source redakčné systémy: WordPress, Joomla, Drupal, phpbb, oscommerce. Správna bola odpoveď každého účastníka súťaže, ktorý uviedol 3 z týchto redakčných systémov. Výhercovom blahoželáme! Už zajtra uverejníme súťažnú otázku pre tento týždeň!

V týždni 5.8. – 11.8.2013 sme súťažili o tri kvalitné, štýlové osušky

Súťažná otázka pre týždeň (5.8. – 11.8.2013) znela: Napíšte nám aspoň 3 open source redakčné systémy, ktoré si môžete na našom hostingu nainštalovať na jedno kliknutie.

Odpoveď: WordPress, Joomla, Drupal, phpbb, oscommerce. Stačilo uviesť tri z týchto systémov.

Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.