Letná súťaž. Nová súťažná otázka pre tento týždeň (5.8. – 11.8.2013)

Leto je v plnom prúde a naša Letná súťaž sa prehupla so svojej druhej polovice. Uverejňujeme novú súťažnú otázku pre tento súťažný týždeň a vy máte opäť šancu vyhrať.

Traja z vás tento týždeň za správnu odpoveď vyhrajú veľkú, štýlovú, praktickú, červenú osušku.

Súťažná otázka pre tento týždeň (5.8. – 11.8.2013) znie: Napíšte nám aspoň 3 open source redakčné systémy, ktoré si môžete na našom hostingu nainštalovať na jedno kliknutie.
Malá pomôcka: odpoveď hľadajte na www.active24.sk – sekcia Webhosting – (časť Inštalácia webu jedným kliknutím)
Správnu odpoveď nám posielajte na adresu marketing(zavináč)active24bodkask

Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.