Letná súťaž. Súťažná otázka pre tento týždeň (15.7. – 21.7.2013)

V pondelok 22.7.2013 sme vyžrebovali víťaza pre minulotýždňovú súťažnú otázku. Stala sa ním pani/slečna Lenka Bigaňová. Pani Lenku o výhre informujeme e-mailom na adrese, z ktorej nám poslala správnu odpoveď. Prosíme aby sa nám ozvala späť a zaslala nám svoju poštovú adresu pre doručenie jej výhry – USB flash disku s kapacitou 8 GB. Správna odpoveď na minulotýždňovú otázku znela: Na multihostingu BUSINESS je možné hostovať až 10 domén. Výherkyni blahoželáme a čakáme, že sa nám ozve. Už zajtra uverejníme súťažnú otázku pre tento týždeň!

Leto je pohoda. Leto je zábava. V ACTIVE 24 by sme radi prispeli k pohodovej letnej zábave letnou súťažou pre vás. Súťaž je venovaná tým z vás, ktorí nás sledujete na našom blogu a našich sociálnych sieťach. Každý týždeň vám položíme jednu súťažnú otázku, na ktorú nájdete odpoveď na jednom z našich webov. Zo správnych odpovedí vyberieme každý týždeň jedného výhercu. Čo môžete vyhrať? Budeme súťažiť o vecné ceny a naše služby. Pri každej súťažnej otázke uvedieme jednu cenu, ktorú môžete v daný týždeň u nás za správnu odpoveď vyhrať.

Tento týždeň súťažíme o USB flash disk s kapacitou 8 GB

Súťažná otázka pre tento týždeň (15.7. – 21.7.2013) znie: Koľko domén je možné hostovať na multihostingu Business?
Malá pomôcka: odpoveď hľadajte na portáli www.active24.sk – sekcia Webhosting
Správnu odpoveď nám napíšte na adresu marketing(zavináč)active24bodkask.


Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.