Využite poslednú šancu na výhru! Posledná súťažná otázka (týždeň 26.8. – 1.9.2013)

Využite poslednú šancu na výhru v našej Letnej súťaži! Počas celého leta sme v Letnej súťaži každý týždeň súťažili o zaujímavé ceny. Súťaž tento týždeň ukončíme poslednou súťažnou otázkou. Ako sa hovorí, na záver to najlepšie! Výhercovia budú tento týždeň 3 a hrajeme až o 3 ceny!

Každý z vás, kto nám pošle správnu odpoveď môže od nás získať tento týždeň 3 ceny. Výhercovia budú 3. Hrajeme o 3 USB flash disky, 3 osušky a 3 vystreľovacie dáždniky.

Súťažná otázka pre tento týždeň (26.8. – 1.9.2013) znie: Ako sa volá naša microsite venovaná doménam?
Správnu odpoveď nám posielajte na adresu marketing(zavináč)active24bodkask

Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.