Letná súťaž. Nová súťažná otázka pre tento týždeň (19.8. – 25.8.2013)

V letnej súťaži sme doteraz súťažili o vecné ceny. Tento týždeň bude výhra iná. Môžete vyhrať službu. Registráciu vybranej .SK domény zadarmo. Oplatí sa zahrať si s nami! Odpovedajte na súťažnú otázku pre tento týždeň a ste medzi potenciálnymi výhercami registrácie.SK domény zadarmo.

Jeden z vás tento týždeň za správnu odpoveď získa registráciu .SK domény zadarmo.

Súťažná otázka pre tento týždeň (19.8. – 25.8.2013) znie: V ktorých hodinách počas dňa sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu?
Malá pomôcka: odpoveď hľadajte na www.active24.sk – sekcia „Klientská zóna“ – odkaz „Zákaznícka podpora“
Správnu odpoveď nám posielajte na adresu marketing(zavináč)active24bodkask

Podmienky súťaže:
1. Každý týždeň vyžrebujeme výhercu alebo výhercov, ktorý nám zaslal správnu odpoveď na súťažnú otázku v daný týždeň na adresu marketing(zavináč)active24bodkask. Výherca bude kontaktovaný a výhra mu bude doručená poštou v prípade vecnej ceny a zriadením služby v prípade výhry vo forme našej služby
2. Do súťaže sa môžu zapojiť slovenskí zákazníci ACTIVE 24 a slovenskí návštevníci našich webových stránok a sociálnych sietí
3. Vrámci jedného týždňa sa do súťaže môže každý účastník zapojiť len raz jednou správnou odpoveďou (máme prehľad o IP adresách, z ktorých odpovede prichádzajú)
4. ACTIVE 24 si vyhradzuje čas 14 pracovných dní na doručenie ceny
5. ACTIVE 24 si vyhradzuje právo nezaradiť do žrebovania takých účastníkov akcie, ktorí nebudú spĺňať podmienky akcie, alebo v prípade pochybností o dodržaní pravidiel akcie.
6. Akcia nie je „spotrebiteľskou lotériou“ podľa zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.
7. Registrácia .SK domény zadarmo zahŕňa registráciu domény na jeden rok zadarmo.